Poziția de condus

​Salut, în acest articol vom vorbi despre un aspect la care majoritatea oamenilor nu se gândesc atunci când vine vorba despre condusul în siguranță, acesta fiind poziția de condus. Reglarea poziției de condus înainte de plecarea la drum este esențială, de aceea, trebuie să luam în serios acest aspect și să ne așezăm în scaun în mod corespunzător. Majoritatea mașinilor sunt dotate cu scaune reglabile până în cel mai mic detaliu, așadar, nu văd ce motive am avea să nu o facem.

Chestionare auto pe telefon

Chestionare auto DRPCIV explicate pe dispozitive mobile. Fie că ești în drum spre școală sau spre muncă, Școala Rutieră te însoțește oriunde te-ai afla. Rezolvă chestionare auto dprciv pe tabletă sau smartphone. Am dezvoltat un website de legislație rutieră care se poate adapta pe toate dispozitivele, fie ele computere desktop sau dispozitive mobile. Așa că puteți accesa site-ul Școala Rutieră de oriunde v-ați afla, important este să aveți o conexiune la internet. În ziua de astăzi majoritatea oamenilor dețin dispozitive mobile și o conexiune la internet pe aceste dispozitive.